Home separator Program separator Speakeri separator Cum particip? separator Participanti separator Arhiva separator Contact
 





 

Lista Participanti

Conf. dr. arh. Vlad GAIVORONSCHI
Presedinte ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Maja BALDEA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Claudiu TOMA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Adina SZITAR
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Bogdan IONESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Bogdan DEMETRESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Prof.dr. arh. Cristian DUMITRESCU
FACULTATEA DE AHITECTURA DIN TIMISOARA

Arh. Rudolf GRAEF
Vicepresedinte ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA

Conf.dr.arh. Radu RADOSLAV
Reprezentant REGISTRUL URBANISTILOR DIN ROMANIA, REGIUNEA DE DEZVOLTARE VEST

Dr. Ing. Gheorghe CIUHANDU
Primar PRIMARIA MUNICIPIULUI TIMISOARA

Arh. Anca GINAVAR

Director General DIRECTIA GENERALA DEZVOLTARE TERITORIALA, MDRT

Sorin MAXIM
Director General AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA | REGIUNEA VEST

Arh. Sef Ciprian CADARIU
PRIMARIA MUNICIPIULUI TIMISOARA

Prof.dr.ing. Gheorghe LUCACI
Decan FACULTATEA DE CONSTRUCTII DIN TIMISOARA

Dr. Arh. Sorina RACOVICEANU
INSTITUTE FOR HOUSING AND URBAN DEVELOPMENT STUDIES, ROMANIA

Dr. Ing. Vasile CIUPA
PRIMARIA MUNICIPIULUI TIMISOARA

Dr. ing. Stefan DUNA

Claudia Anca MACRA
Administrator Public PRIMARIA MUNICIPIULUI ARAD

Gabriel TATARU
Regional Sales Manager, SAINT-GOBAIN GLASS

Arh. Dan STANESCU
Technical & Developement Manager, SAINT-GOBAIN RIGIPS

Cristian CIUCASU
Product manager, SAINT-GOBAIN ISOVER

Arh. Corneliu Stefan ZEBACINSCHI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Nicoleta PARVANESCU

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA OLTENIA

Arh. Adina BOCICAI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Ion PAVEL
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA HUNEDOARA

Arh. Tania BADILA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA PRAHOVA

Arh. Ileana MAVRODIN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Pavel POPESCU
Presedinte UNIUNEA ARHITECTILOR DIN ROMANIA, OLTENIA

Arh. Anghel CONSTANTIN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Sef Anca – Nicolita ANGHELESCU
PRIMARIA LIEBLING, TIMIS

Arh. Cristina PATRASCU-BABA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Florin TROFIN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA OLTENIA

Arh. Andreea CRIVAC
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Romeo SZORAD
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Laura Lidia TIFAN GY
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Elisabeth Gerhild STANCIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Gabriel BALAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Nicolae MUNTEANU
Vicepresedinte UNIUNEA ARHITECTILOR DIN ROMANIA, IASI

Arh. Daniel TELLMAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Madalina BRATILOVEANU

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Raluca TOMESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Anamaria GIURGIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Laura Anca MURESAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Laura FODOR-DOBA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Mihai TUDOSE
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Loredana PESCARU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Lucian BOT
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Valentin CAPOTESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Claudia LUCA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Aniko Timea FRICS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Adrian ZAMA-NEAGRA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Bogdana POLIZU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA OLTENIA

Arh. Sef Margareta OPRIS
PRIMARIA MUNICIPIULUI RESITA

Arh. Cantemir OPRIS
PRIMARIA MUNICIPIULUI RESITA

Arh. Carmen Iuliana FALNITA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Urb. Maria Alina RADULESCU
REGISTRUL URBANISTILOR DIN ROMANIA, REGIUNEA DE DEZVOLTARE SUD - MUNTENIA

Arh. Mihai ZEGREA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Elisabeth Gerhild STANCIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Nicolae MUNTEANU
Vicepresedinte UNIUNEA ARHITECTILOR DIN ROMANIA, IASI

Arh. Marius JIVAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Malina FILIMON
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS


Marko-Neda BRASOVAN
Masterand FACULTATEA DE ARHITECTURA DIN TIMISOARA
 
Dana MARZA
Masterand FACULTATEA DE ARHITECTURA DIN TIMISOARA
 
Arh. Madalina HARTA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Zeina MOLDOVAN
Sef Serviciu A.T.U., CONSILIUL JUDETEAN ARAD
 
Andreea-Raluca MIRCEA-DUMINICA
Masterand FACULTATEA DE ARHITECTURA DIN TIMISOARA
 
Arh. Nandor DARADICS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Emese IENES
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Vasile MITREA
Membru Comisia Nationala a Monumentelor Istorice, MINISTERUL CULTURII

Sanda-Maria PREDESCU
Sef Birou Teritorial, REGISTRUL URBANISTILOR DIN ROMANIA, REGIUNEA DE DEZVOLTARE VEST

Anca-Ioana BORDEIANU
Secretar asistent, REGISTRUL URBANISTILOR DIN ROMANIA, REGIUNEA DE DEZVOLTARE VEST
 
Ion CONSTANTIN
Director INSPECTORATUL JUDETEAN IN CONSTRUCTII TIMIS

Arh. Brindusa Raluca HAVASI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Codruta POPA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Ovidiu-Pavel NICA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Mihaela BALASOIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA OLTENIA

Arh. Alin MARGARIT
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Elvira SERBAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Luminita PASCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Sabin RACIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Ruxandra FILIP
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Dan IDICEANU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Felicia POP
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Alexandra MAIER
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Ovidiu Romi ADAM
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Andreea Claudia LUMINOSU
Masterand, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA
 
Mirabela Giorgiana LONGA
Coordonator – Compartiment Mediu, PRIMARIA MUNICIPIULUI LUGOJ

Gheorghe Dinel MAZILU
Arhitect Sef PRIMARIA MUNICIPIULUI LUGOJ
 
Arh. Lucia PFAFF
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Adrian Florin IONASIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Carmen NICORICI CALANCE

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Marius NICORICI CALANCE
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Doina ATONIUC
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Glad Paul TUDORA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Ioana MIHAIESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Laura MARCULESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Radu ROSCA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Raluca GRAPA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Lector univ. dr. Sorin PAVEL
UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMISOARA, DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE

Lector univ. dr. Sebastian JUCU
UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMISOARA, DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE

Arh. Radu SCHUSTER
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Marius Stelian GAMAN
Membru permanent CENTRUL DE CERCETARE IN PLANIFICARE URBANA - TIMISOARA
 
Arh. Cristina BOGDAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Calin BOGDAN
Administrator METOPA

Stefana BADESCU
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA
 
Arh. Cristina BOGDAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Razvan MARIN
Masterand, UPT, FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Horea CIRCA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Marcela TITZ
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Remus BALAN BUJANCA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Daniela STOIAN
Masterand, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Roxana CAPRARU
Masterand, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Cristian Ion PASCALAU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Amarisia FLOREI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Terez KOLOZSI
PRIMARIA TIMISOARA

S.l.dr.ing. Vasile GHERMAN
FACULTATEA DE CONSTRUCTII, DEPARTAMENTUL DE HIDROTEHNICA

As.dr.ing. Rares HALBAC COTOARA ZAMFIR
FACULTATEA DE CONSTRUCTII, DEPARTAMENTUL DE HIDROTEHNICA

Gratiela MARCULESCU
Consilier, SERVICIUL AVIZARE, AUTORIZARE SI DISCIPLINA IN CONSTRUCTII, CONSILIUL JUDETEAN TIMIS

Mariana Carmen COJOCARU
Arhitect Sef, PRIMARIA MUNICIPIULUI ORASTIE

Dorina Maria BELETESCU
Arhitect Sef, PRIMARIA MUNICIPIULUI DETA

Lect. Univ. dr. Ioan Sebastian JUCU
DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE, UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMISOARA

Ana-Maria BRANEA
Asistent universitar, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Amarisia FLOREI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Terez KOLOZSI
PRIMARIA TIMISOARA

Lect univ. dr. Ramona ISFANESCU

UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMISOARA, DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE

Lect. dr. Catalina ANCUTA
UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMISOARA , DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE

Arh. Alina ANASTASESCU
Sef Serviciu, URBANISM SI AMENAJAREA TERITORIULUI, CONSILIUL JUDETEAN TIMIS
 
Maria GRAPINI
Presedinte GRUP PASMATEX
CONSUL ONORIFIC AL INDIEI IN ROMANIA
 
Arh. Paul CARABAS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Ioan FEIER
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA ARAD

Asist. univ. Tudor MORAR
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA

Constantin FLORESCU
Sef lucrari FACULTATEA DE HIDROTEHNICA
 
Madalina SLOBODNIC
Student FACULTATEA DE AHITECTURA DIN TIMISOARA
 
Arh. Cosmin DUMITRASCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Madalina MARIAS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Noemi SISA-PAKAI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS 

Arh. Geo SCRIPCARIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS 

Ariane CERVENCA
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Adriana Claudia FRATILA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Silviu Dragos FLUERAN
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Radu GRUMEZA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Rodica FEIER
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA ARAD
 
Mihai-Ionut DANCIU
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Vintila SELEGEAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Bogdan DUICA

Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Miron SUTEU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Alina Maria NARITA
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Diana DIHEL
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Andreea ANGHEL
Cadru didactic, FACULTATEA DE ARHITECTURA
 
Arh. Daniel URSU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Mariana MICHIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TRANSILVANIA

Arh. Victor MICHIU

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TRANSILVANIA
 
Gabriela PAP
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Madalina MANIU

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Radu Zabulon RUS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Brigitta HAJDU
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA
 
Arh. Senior Claudia GHERMAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Marius CRASOVAN

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Simona MESAROS-ANGHEL
 
Arh. stagiar Laura COLOJOARA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Lect.dr. Mircea ARDELEAN
UNIVERSITETAEA DE VEST DIN TIMISOARA, DEPARTAMENTUL DE GEOGRAFIE

Arh. Mirela SZITAR
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Gabriel ALMAJAN
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Claudiu PRALEA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Alexandra SPIRIDON
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA

Arh. Liviu BOJIC
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Ing.peis. Andrei CONDOROS
Vicepresedinte, ASOP ROMANIA

Arh. Maria SGIRCEA

Sergiu SABAU
Student, UPT - FACULTATEA DE ARHITECTURA
 
Prof.dr.ing. Victor DOANDES
UPT, FACULTATEA DE HIDROTEHNICA

Arh. Alpar KOVACS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Adina DUMITRESCU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Cosmin BLOJU

ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Emilian Sorin CIURARIU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Delia Monica TIRLA
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Beatrice LUCACI
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS

Arh. Madalina MARIAS
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS
 
Arh. Alice NACU
ORDINUL ARHITECTILOR DIN ROMANIA, FILIALA TIMIS